Loading...

تنها با ۶۰ دلار آی‌فون ۱۶ گیگی خود را ۱۲۸ گیگی کنید!

2016-02-03_21-23-10

خب، برای کاربران آی‌فون که امکان استفاده از کارت‌های جانبی حافظه را ندارند، این در حکم آرزو است که بتوانند با هزینه‌ای اندک آی‌فون ۱۶ گیگی خود را ۱۲۸ گیگی کنند.

تفاوت بهای یک آی‌فون ۱۶ گیگی با آی‌فون ۱۲۸ گیگی، اندک نیست و حدود ۲۰۰ دلار است. از همین رو خیلی‌ها که می‌خواهند خرید اقتصادی‌‌ای کنند، همان آی‌فون ۱۶ گیگی را تهیه می‌کنند. آنها مدتی با این حافظه اندک می‌سازند، مواد چندرسانه‌ای ذخیره‌شده در گوشی را به حداقل می‌رسانند، برنامه‌های حجیم نصب نمی‌کنند. اما زمانی می‌رسد که آنها دیگر نمی‌توانند با این حافظه اندک بسازند.

اما جالب است بدانید که در چین و کارگاه‌های شهر شنزن، این امکان به دارندگان آی‌فون داده می‌شود که با پرداخت تنها ۶۰ دلار، یعنی کمتر از یک سوم تفاوت بهای یک آی‌فون ۱۶ و آی‌فون ۳۲ گیگ، گوشی خود را ارتقای حافظه بدهند.

این فرایند ارتقا تنها ۳۰ دقیقه طول می‌کشد و طی آن یک حافظه توشیبا جایگزین حافظه اصلی می‌شود، تازه در این حین کلیه اطلاعات وارد کارت حافظه جدید هم می‌شوند.

البته این کار فعلا تنها در مورد آی‌دیوایس‌های محدودی شدنی است: آی‌فون ۶ – آی‌پد ایر و وسایل قدیمی‌تر.

مسلم است که چنین ارتقای حافظه‌ای از سوی اپل اصلا پذیرفتنی نیست و باعث از بین رفتن کامل گارانتی آی‌فون می‌شود.

منبع
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 199,789,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: