Loading...

شواهدی جدید درباره وجود سیستم از بین برنده صدای محیطی در هدفون آیفون 7

 
 

ITRESAN-11-1394 (27)یکی از مواردی که در شایعات مربوط به آیفون 7 از آن سخن به میان می‌آید، وجود مزایای سیستم از بین برنده صدای محیط بر روی هدفون های موجود در جعبه این دستگاه است. این امر می‌تواند بسیار جذاب باشد و بدون شک آیفون را از تمامی رقبای خود در زمینه تجهیزات موجود در جعبه تلفن همراه، پیش خواهد انداخت.

برای کسانی که با نام Cirrus Logic آشنا نیستند باید گفت که این شرکت در گذشته اجزای صوتی مورد نیاز اپل را تامین می‌کرده است. بر اساس اطلاعاتی که از این شرکت منتشر شده است، مدیر ارشد اجرایی سیراس لاجیک، نشانه‌هایی را ارایه کرده است که حاکی از عرضه هدفون‌های مجهز به سیستم از بین برنده صدای محیط در بسته‌بندی آیفون 7 هستند.

رود (Rhode، مدیر ارشد سیراس لاجیک) که درباره فناوری از بین برنده صدای این شرکت صحبت می‌کرد، در گفته‌های خود به این موضوع اشاره کرد:

مسلما برخی کمپانی‌ها قرار دادن این فناوری در بسته‌بندی‌ دستگاه‌های خود را مدنظر دارند و هرگاه که سخن از قرار دادن این محصولات در بسته‌بندی به میان می‌آید، می‌توان انتظار داشت که شرکت مورد نظر، مقادیری به هزینه‌های مربوط به این کار، بیفزاید.

این سخنان نشان می‌دهد که این فناوری به شرکت‌های تولید کننده هدفون ارایه نخواهد شد و هدف آن، تولید کنندگان تلفن‌های همراه خواهد بود.البته رابطه این شرکت با اپل که پیش‌ از این نیز به آن اشاره شد، امکان وقوع این رخداد را بیشتر می‌کند. در حال حاضر مطالب زیادی در این زمینه در اینترنت منتشر شده‌اند ولی هنوز هیچ‌چیز قطعی نیست. حال باید منتظر ماند و دید که آیا هدفون آیفون بعدی با سیستم از بین برنده صدای محیط عرضه خواهد شد یا خیر؟!
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 194,280,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: