Loading...

نسخه جدید کروم با سرعت بهتر و استفاده بهینه‌تر از داده‌ها عرضه می‌شود

 
 

Chromeبه لطف معرفی الگوریتم فشرده سازی شرکت Brotli، مرورگر کروم به‌زودی می‌تواند صفحات را با سرعت بیشتری باز کرده و از داده‌های کمتری برای بارگذاری استفاده نماید.
Brotli درسپتامبر گذشته معرفی شد. گوگل ادعا کرده است که به‌وسیله آن می تواند اندازه فایل‌ها را تا 26 درصد بیشتر از الگوریتم قبلی Zopfli، کاهش دهد. همچنین این شرکت گفته که Brotli می‌تواند به کاهش استفاده از باتری گوشی‌ها نیز کمک کند. به گفته گوگل، Brotli کاملا یک “فرمت داده‌های جدید” است که بسته بندی داده‌ها را به همان اندازه سرعت جداسازی آن‌ها انجام ‌می‌دهد. بنابراین نسبت به الگورتیم‌‌های دیگر در این زمینه سرعت بهتری دارد.
اگر شما مشتاق به دیدن ویژگی‌های Brotli هستید، درحال حاضر می‌توانید مرورگر Chrome Canary (مرورگر گوگل که برای تست قابلیت‌های جدید از آن استفاده ‌می‌شود) را امتحان کنید. بنابراین به‌زودی این قابلیت درنسخه‌‌های بعدی کروم برای پلتفرم‌های موبایل و دسکتاپ عرضه خواهد‌ شد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 202,626,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: