Loading...

در بزرگترین موزه پین‌بال جهان می‌توانید با ۹۰۰ دستگاه بازی کنید

 
 

1452799191-pinballmuseum

از دوشنبه همین هفته بزرگترین موزه پین‌بال جهان پذیرای سومین همایش سالیانه Arcade Expo شده و دارندگان بلیت آن می‌توانند بدون هیچ محدودیتی به بازی در آن مشغول شوند. موزه  Banville کالیفرنیا ۶۰۰ دستگاه ماشین پین‌بال و ۳۰۰ دستگاه بازی‌های کلاسیک دارد. بعضی از ماشین‌های این موزه با بیش از۱۵۰ سال قدمت مربوط به سال ۱۸۵۰ هستند، همچنین در این موزه تعدادی از دستگاه‌های بازی نادر و عجیب و غریب، مانند ماشین بزرگ هرکول وجود دارد که درآن به جای توپ‌های معمولی پین‌بال از توپ‌های نشانه بیلیارد استفاده می‌شود. Joust هم یک ماشین رقابتی است که با آن، دو نفر تقریبا مشابه ایر هاکی به بازی مشغول می‌شوند و تاکنون فقط ۴۰۲ دستگاه از آن ساخته شده است.

در هیچ کجای جهان چنین مجموعه بزرگی از این بازی‌های کلاسیک وجود ندارد. John Weeks، بنیانگذار این موزه به گزارشگر نشریه Daily News لس آنجلس گفت:

بسیاری از مردم که چنین ماشین‌هایی دارند به هیچکس حتی اجازه دست زدن به ماشین پین‌بال خود را نمی‌دهند، اما ما اجازه می‌دهیم که همه مردم با این ماشین‌ها بازی کنند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,777,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: