Loading...

پر استفاده‌ترین پسوردهای سال 2015

 
 

رمز عبور یا همان پسورد، این روزها به بخش مهمی از زندگی ما تبدیل‌ شده‌ است، ایمیل‌ها، حساب‌های کاربری ما در شبکه‌های اجتماعی، رمز حساب‌های بانکی تنها بخشی از چندین و چند پسوردی است که باید انتخاب کرده و به خاطر بسپاریم. هرچند اکثر ما سعی می‌کنیم راحت‌ترین رمزهای عبور که بهتر در ذهن می‌ماند را انتخاب کنیم اما با این کار مسلما به هک شدن سریع‌تر و راحت‌تر حساب‌های‌مان کمک می‌کنیم! اگر شما هم ازجمله افرادی هستید که رمزهای عبورتان بسیار ساده و قابل حدس زدن است بد نیست بدانید که تنها نیستید (!) اکثر افراد و کاربران اینترنت نیز مانند شما به پسوردهای ساده در سال 2015 اکتفا کرده‌اند.

Password box on a webpage

وب‌سایت SplashData به‌تازگی فهرستی از رایج‌ترین و پراستفاده‌ترین رمزهای عبوری که کاربران در سال 2015 برای حساب‌های کاربریشان اعم از شبکه‌های اجتماعی، ایمیل، انجمن‌ها و گروه‌ها، وب‌سایت‌ها و… انتخاب کرده‌اند را منتشر کرده است؛ اما نکته جالب‌توجه در این فهرست حضور دوباره رمزهای عبور آسان و قابل حدسی همچون 12345 – password و 12345678 است؛ اما شاید برایتان جالب باشد که وب‌سایت SplashData این رمزهای عبور و این فهرست جالب را چگونه به دست آورده است. این وب‌سایت هرساله میلیون‌ها پسورد به سرقت رفته را جمع‌آوری و بررسی می‌کند. امسال نیز به‌رسم هرسال این پسوردها را رصد و از میان آن‌ها به فهرست زیر رسیده است. نکته جالب‌ توجه این است که امسال در این فهرست 2 میلیون پسورد منتشرشده را کلمات عجیب‌وغریبی همچون 1qaz2wsx- princess. Solo تشکیل داده‌اند. در تصویر زیر می‌توانید ده رمز عبور پراستفاده این فهرست را مشاهده کنید:

127
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 202,626,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: