Loading...

با نقشه‌های گوگل در بزرگ‌ترین شهر مینیاتوری جهان گردش کنید!

 
 

Miniatur-Wunderland- (1)

مسلما تماشای یک قطار اسباب بازی از بالا سرگرم کننده است، اما تماشای چندین قطار و یا حتی یک شهر می‌تواند خیلی جالب‌تر باشد! اگر تا به حال این تجربه را نداشته‌اید، حالا نمای‌ خیابان گوگل (Street View) فرصت این کار را در اختیارتان قرار می‌دهد! جدیدترین سرگرمی که گوگل با استفاده از دوربین‌های همه جا حاضر Street View ارایه می‌کند امکان دیدن نماهای بی‌نظیر و بسیار نزدیک از بزرگترین و معروف‌ترین شهر مینیاتوری جهان یعنی  Miniatur Wunderland هامبورگ است. دوربین‌هایی که  این شهر مینیاتوری و قطارش  را از نمای بالا به تصویر می‌کشند مربوط به یک پروژه مشترک بین گوگل و Ubilabs هستند.

Miniatur-Wunderland- (2)

 

گردش در Miniatur Wunderland با بیش از ۱۲ هزار کیلومتر مسیر و ۲۰۰ هزار سکنه بسیار سرگرم کننده است. پس در این شهر به گشت و گذار بپردازید و لذت ببرید؛ فقط قبل از شروع اطمینان پیدا کنید که به اندازه کافی وقت برای این کار دارید!
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,777,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: