Loading...

به‌روزرسانی جدید Google Map و اضافه شدن قابلیت پیش‌بینی مقصد!

 
 

google-maps-driving-mode

آخرین نسخه گوگل مپ برای اندروید دارای یک قابلیت جدید به نام “حالت رانندگی” است که می‌توان به‌راحتی رفت و آمد‌ها و کار‌های منظم روزانه را با آن انجام داد. طبق گفته‌ Android Police، این حالت با استفاده از اطلاعات مکان و تاریخچه جستجو شما مقصد را حدس می‌زند. این حالت همچنین بروزرسانی‌های ترافیک، مسیر‌های بسته و زمان تخمینی ورود شما به مقصد را نیز حدس می‌زند. شما قرار است دسترسی به این ویژگی را از طریق یک میانبر و یا منوی ناوبری داشته باشید، اما انگار یک باگ وجود دارد که آن را همیشه فعال نگه می‌دارد و باعث می‌شود باتری شما به سرعت تخلیه شود.

خبرگزاری چند ملیتی AP می‌گوید، شما باید اطلاعیه‌های حالت رانندگی را بررسی کنید و بر روی “اضافه کردن میانبر‌های رانندگی” در زیر تنظیمات کلیک کنید تا به این حالت دسترسی داشته باشید. به هر حال شما نیاز دارید تا برنامه را ری‌استارت کنید و اطراف آن را لمس کنید قبل از اینکه گزینه (تصویر زیر را نگاه کنید تا بدانید قرار است چه چیزی را ببینید.) ظاهر شود. علاوه بر حالت رانندگی، بروزرسانی جدید گوگل مپ یک سخنگوی صوتی به این برنامه افزوده است که می‌تواند صدا را قطع یا وصل کند.

اگر می‌خواهید این حالت‌های جدید را داشته باشید و حالت رانندگی و آن مشکل افزایش مصرف باتری برای شما مهم نیست (که احتمالا در آینده این مشکل حل می‌شود) می‌توانید این برنامه را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

cafebazar
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,887,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: