Loading...

اینستاگرام دوباره قابلیت Peek را به‌ نسخه اندروید بازگرداند

 
 

instagram1

مدتی پیش خبری را در آی‌تی‌رسان منتشر کردیمکه می‌گفت، نسخه اندرویدی اینستاگرام ویژگی جدیدی به‌نام Peek دارد، که اجازه می‌دهد کاربران بدون مراجعه به صفحه، تصویر آن را به‌طور بزرگ‌تر مشاهده کنند؛ این قابلیت مشابه فعالیت 3D Touch در آی‌فون‌ 6S و 6S Plus است. قابلیت Peek در نسخه آزمایشی وجود داشت اما پس از ارایه نسخه اصلی به‌دلایلی نامعلوم حذف‌شد، به‌تازگی و با انتشار یک به‌روزرسانی جدید با شماره ورژن 7.14.0  شاهد بازگشت این قابلیت هستیم.

Peek قابلیتی است که به‌کاربران اجازه می‌دهد تنها با نگه‌داشتن دست خود روی تصاویر پیش‌نمایشی با ابعاد بزرگ‌را مشاهده کنند و دیگر لازم نیست برای مشاهده کامل، پست را بارگیری کنند؛ هم‌چنین هنگام مشاهده پیش‌نمایش قابلیت‌هایی هم‌چون لایک‌کردن، کامنت‌گذاشتن و … نیز در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. Peek ابتدا در نسخه iOS اینستاگرام و با توجه به‌کارکرد صفحه‌نمایش حساس‌به‌فشار آن به‌وجود آمد، اما اینستاگرام برای این‌که کاربران اندرویدی نیز بتوانند تجربه 3D Touch را داشته‌ باشند، قابلیتی مشابه را در نسخه اندرویدی قرار داد.

البته باید توجه‌ داشت این ویژگی بازهم در دسترس تمام کاربران نیست و تنها برای برخی از آن‌ها فعال است، البته می‌توان امیدوار بود در آینده قابلیت Peek برای تمام کاربران در دسترس قرارگیرد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5001 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 176,349,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: