Loading...

حس قدم زدن روی ماه را با MoonWalker تجربه کنید!

 
 

moonwalker

این دیگر یکی از ایده‌های مسخره‌‌ای است که ممکن است فقط در حالت مستی یا جنون به ذهن کسی بیاید! ساختن کفشی که با استفاده از یک جفت مغناطیس، حس قدم زدن روی کره ماه را منتقل کند و با به پا کردن آنها احساس کنید در هوا شناور هستید. این کانسپت که MoonWalker  نام دارد در کمپینی به نام Indiegogo شکل گرفته و ادعا می‌کند که در هر قدم، خنثی شدن نیروی جاذبه زمین را احساس خواهید کرد!

ایده این کار خیلی ساده به نظر می‌رسد، مابین تخت کفش و قسمت بالایی آن، دو لایه مغناطیس نئودیمیوم به صورتی جای گذاری شده‌اند که قطب‌های N آنها روبروی هم باشد، به این ترتیب با کاهش یافتن نیروی رو به پایین قدم‌ها، حسی مشابه قدم زدن در محیطی با جاذبه کم ایجاد می‌شود و اگر همه چیز آنطور که طراحش می‌گوید باشد، باید ادعایش را در مورد “تجربه وصف نشدنی” بودن و “کشف دوباره لذت قدم زدن” باور کنیم. این کفش توسط Tyvek و از جنس فوم ساخته خواهد شد و این کمپانی، تولید آن در دو مدل مختلف را اعلام کرده است:  یک مدل استاندارد و یک مدل دیگر به نام MoonWalker v2  که به یک صفحه نمایش از نوع جوهر الکترونیکی (e-ink) مجهز بوده و دارندگان آن به کمک یک نرم‌افزار کمکی قادر خواهند بود پیام‌هایی را را روی کفش خود مشاهده کنند. اگر ریسک حقه بودن عملکرد این کفش و ظاهر زشت آن را می‌پذیرید، می‌توانید یک جفت از آنها را با قیمت فقط 150 دلار پیش‌خرید کنید!
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,405,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: