Loading...

مدیر بخش طراحی گوگل: رابط کاربری آیفون سنگین و خسته کننده است!

 
 

Matias Duarte

مدیر بخش طراحی گوگل، Matias Duarte در مصاحبه اخیرش، رابط کاربری آیفون را سنگین وخسته کننده نامید. او معتقد است که چهارچوب آیکون‌ اپلیکیشن‌ها از سال 2007 که توسط استیو جابز معرفی شده بودند تاکنون به صورت آشکار تغییر یافته‌اند؛ در آیفون‌های امروزی آیکون‌ها به صورت رندوم قرار می‌گیرند در حالی که استیو جابز آنها را بر اساس رنگ مرتب کرده بود. Duarte با اشاره به رابط کاربری یکسان گوشی هوشمند و تبلت گفت:

بسیار دور از باور است که سیستمی که 30 سال پیش برای کامپوتر‌های شخصی ابداع شده، بهترین انتخاب برای کاربران امروزی باشد. اندروید Wear باعث شده که صفحه نمایش کوچک ساعت‌ها، متفاوت با سایر گجت‌های اندرویدی باشد و این یعنی یافتن یک راه حل!

وی افزود:

من نمی‌دانم که اندروید Wear راه حل نهایی است یا یک مسیر برای رسیدن به آن؛ در واقع کسی نمی‌داند! ما چیز‌های مختلف را امتحان می‌کنیم تا به موفقیت برسیم؛ شما یک نظریه را مطرح می‌کنید و تلاش می‌کنید تا آن را بدون هیچ غرور و احساس برتری عملی کنید؛ طراحی یعنی همین!

Duarte، طرح design incubator را در گوگل شروع کرده است و در جستجوی راهی برای ایجاد تغییرات جدید درون سازمانی و برون سازمانی در کمپانی مذکور است و طراحی متریال که با اندروید 5 رونمایی شد، یکی از اولین تغییرات عمده‌ای بود که بر این اساس شکل گرفت. او هم اکنون سرگرم کار کردن روی اندروید Wear است و همان طور که اشاره شد این نسخه باعث ایجاد تغییراتی در آیکون‌های ابزارهای پوشیدنی شده است.
مدیر بخش طراحی گوگل، گوشی‌های هوشمند را بازیکنان اصلی میدان رقابت می‌داند؛ اما در عین حال عقیده دارد که به زودی همه چیز تغییر خواهد کرد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 175,094,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: