Loading...

بیش از 200 میلیون دستگاه از ویندوز 10 استفاده می‌کنند

 
 

بیش از 200 میلیون دستگاه از ویندوز 10 استفاده می‌کنند

در ماه اکتبر، مایکروسافت به طور رسمی اعلام کرد که بیش از 110  میلیون دستگاه در حال استفاده از ویندوز 10 هستند. امروز، گزارشی جدید نشان می‌دهد که این سیستم عامل در حال حاضر بر روی بیش از 200 میلیون دستگاه نصب شده است. غول نرم‌افزاری مایکروسافت، ویندوز 10 را در 29 جولای عرضه کرد، این بدان معنی است که این سیستم عامل در فاصله 5 ماه از تاریخ عرضه، اکنون روی بیش از 200 میلیون دستگاه در حال اجراست. البته این رقم کاملا چشم‌گیر است اما از آنجا که آپگرید به ویندوز 10 برای اکثر کاربران ویندوز رایگان است، برای برخی ممکن است چندان قابل توجه نباشد.

یک حساب سرانگشتی نشان می‌دهد که این سیستم ‌عامل، در هر ماه حدود 40 میلیون بار نصب شده است که چندان هم زیاد نیست، اما مناسب و معقول است. با این حال، شایان ذکر است که ما کاملا مطمئن نیستیم که آخرین تعداد نصب‌های ویندوز 10، دستگاه‌هایی مانند Xbox One و تلفن‌های همراه را شامل می‌شود یا خیر؟ که البته تفاوت چندانی هم در این قضیه ایجاد نمی‌کند.

قطعا در سال 2016 تعداد کاربران بیشتری ویندوز 10 را دریافت خواهند کرد و مایکروسافت نیز انتشار این سیستم عامل و رفع باگ‌های آن را ادامه می‌دهد. همچنین انتظار می‌رود که این شرکت، دو آپدیت جدید عمده را برای ویندوز 10 در سال 2016 عرضه کند. آپدیت سال آینده تحت عنوان “Redstone” نام‌گذاری شده است و شامل توسعه پشتیبانی برای مایکروسافت Edge، کورتانای شناور، بهبودهایی برای کانتینیوم (Continuum) و موارد دیگر است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,981,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: