Loading...

بیش از 60 درصد از جستجوهای سیری توسط بینگ انجام می‌شود

 
 

bingموتور جستجوی بینگ مایکروسافت هنوز هم به‌عنوان یک رقیب جدی برای گوگل در آمریکا، مشغول به تصاحب سهم گوگل از جستجو است. این موتور جستجو 32.1 درصد از جستجوها در ایالات‌متحده را در اختیار دارد که نسبت به سال گذشته که این رقم حدود 28 درصد بود، شاهد افزایش هستیم.  سهم گوگل نیز در طی این یک‌سال از 68.2 به 64.8 درصد تقلیل یافته‌است.

دستیار صوتی کورتانا در ویندوز 10، یکی از راه‌کارهای مایکروسافت برای افزایش سهم جستجوگرش بود، اما یکی از سلاح‌های مهم مایکروسافت در قدرت Siri سیستم‌عامل iOS نهفته است.

با توجه به آمار Kantar، چیزی در حدود 63 درصد از جستجوهای سیری به جستجوگر بینگ ختم می‌شود، هم‌چنین در بخش نقشه‌ها 29 درصد از جستجوی کاربران به‌وسیله این جستجوگر انجام می‌شود. این داده‌ها از طریق بررسی 70هزار کانکشن که توسط سیری و در یک پروکسی خاص ایجاد شده است به‌دست آمده و نشان‌دهنده نحوه استفاده کاربران از سیری است.

اسمارت‌فون‌های ویندوزی تنها 3 درصد از بازار ایالات متحده را شکل می‌دهند، لذا این آمار نشان‌دهنده سلطه مایکروسافت بر بخش بزرگی از بازار جستجو در اسمارت‌فون‌هاست، این به‌معنی افزایش استفاده از بینگ در موبایل‌های اندروید، iOS و ویندوزفون است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 194,284,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: