Loading...

آزادی زودتر از موعد 3200 زندانی در آمریکا به دلیل خطای نرم‌افزاری!

 
 

آزادی زودتر از موعد 3200 زندانی در آمریکا به دلیل خطای نرم‌افزاری

سازمان زندان‌های ایالت واشنگتن، به دلیل اشتباه ناشی از برنامه‌ریزی سیستم‌های الکترونیکی خود، طول مدت حبس زندانیان را کاهش داده است.

سازمان زندان‌های ایالت واشنگتن ناچار لب به اعتراف گشود که از سال 2002، حدود 3% از جمعیت زندانیان، زودتر از موعد آزاد شده‌اند. این مسئله که دیروز توسط فرماندار “جی اینسلی” فاش شد، در مورد یک خطای نرم‌افزاری است که طول مدت احکام زندانیان را به اشتباه محاسبه می‌کرده است. مطابق اخبار منتشر شده توسط سیاتل تایمز، سازمان زندان‌ها به حکم دیوان عالی کشور موظف به لحاظ کردن امتیاز خوش‌رفتاری برای کاهش مدت حبس بوده است. زمانی که سیستم‌های کامپیوتری سازمان زندان‌ها برای دریافت این حکم، اصلاح شدند، یک محاسبه نادرست در مورد اینکه امتیاز خوش‌رفتاری شامل چه مدت زمانی می‌شود، رخ داده است. متاسفانه تا سال 2012، زمانی که خانواده یک قربانی مسئله آزادی یک زندانی را مطرح کردند، سازمان زندان‌ها از این موضوع بی‌اطلاع بوده است.

مدیران بر این باورند که خطای نرم‌افزاری موجب آزادی پیش از موعد 3200 زندانی شده است. علاوه بر این، 3100 نفر دیگر که در حال طی روند آزادی زودتر از موعد بوده‌اند، احکام تصحیح شده خود را قبل از اینکه بتوانند بیرون بروند، در دست داشته‌اند. طبق گفته نیکولاس براون، مشاور عمومی جی اینسلی، ساکنین ایالت واشنگتن نباید دراین‌باره نگران باشند. این خطاها در اکثر موارد منجر به کاهش 100 روزه مدت حبس زندانیان شده است و تاکنون به نظر نمی‌رسد که زندانیان بسیار خطرناک، زودتر از موعد آزاد شده باشند. بااین‌حال، این یک شوخی نیست که در چند ماه گذشته چه کسی بیش از همه در وقوع این خطای نرم‌افزاری مشارکت داشته است؛ به همین دلیل یک تحقیق رسمی توسط دو دادستان سابق فدرال در آینده‌ای نزدیک انجام خواهد شد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 194,284,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: