Loading...

حل مشکلات آیفون‌های جدید و قدیم با بروزرسانی به iOS 9.2

 
 

ce-aduce-nou-iOS-9.2

حتما از مشکلات دستگاه‌هایی که به iOS 9 آپدیت شده‌اند، شنیده‌اید. به این صورت که دستگاه‌های قدیمی‌تری که به این سیستم عامل بروزرسانی شده‌اند در عملکرد رابط کاربری و تصاویر دچار کندی هستند. اپل چندین آپدیت برای برطرف کردن این مشکلات عرضه کرد که متاسفانه تاثیر چندانی نداشتند. اما ظاهرا آپدیت iOS 9.2 بسیاری از این مشکلات را برطرف کرده است، هر چند باز هم در برخی از آیفون‌ها در رابط کاربری لگ دیده می‌شود. در واقع آپدیت نامبرده بیشتر روی دستگاه آیفون 6 پلاس موثر بوده است.

پیش از این برخی از کاربران آیفون 6 پلاس از مشکل Spotlight Search، دوربین و رابط کاربری شاکی بودند که با وجود آپدیت جدید این مشکلات برطرف شده است. هر چند با برطرف شدن مشکل کندی سرعت، هنوز هم سیستم عامل جدید به پای توانایی و سرعت iOS 8 نمی‌رسد. آپدیت 9.2 که روز سه شنبه منتشر شد، مشکل موجود در آیپد پرو را نیز برطرف کرده است.

با اینکه iOS 9.2 باعث ارتقای عملکرد آیفون‌های قدیمی‌تری چون 4S ،5 ،5S و 6 شده است، این ارتقا به حدی نبوده که قابل توجه باشد و عملکرد دستگاه را متحول کند.

اگر دستگاه‌تان پس از بروزرسانی هنوز هم مشکل دارد، تلاش کنید از روش هارد ری‌بوت استفاده کنید. فقط بخاطر داشته باشید که اینکار را چند ساعت پس از بروزرسانی انجام دهید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,129,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: