Loading...

استفاده از گوشی گلکسی S6 اکتیو به عنوان توپ در هاکی!

 
 

چند ماه پس از تولید گلکسی S6 و S6 اج، سامسونگ نسخه مقاوم‌تر آن‌ها را نیز با نام گلکسی S6 اکتیو معرفی کرد. این گوشی برای افرادی طراحی شده که در شرایط بسیار سختی از آن استفاده می‌کنند؛ چرا که حتی بعد از افتادن دستگاه از سمت نمایشگر نیز هیچ آسیبی به آن وارد نخواهد شد و این مدل به خوبی می‌تواند از ضربات و صدمات جلوگیری کند. علاوه بر این، S6 اکتیو که تنها تحت اپراتور AT&T عرضه شده است، موفق به کسب گواهی IP68 شده که طبق آن می‌توان گوشی را به مدت ۳۰ دقیقه در عمق 1.5 متری آب قرار داد.gs6-active-gs6-front-bottom [800x600]خب، از مشخصات روی کاغذ بهتر است دور شویم و به عمل برویم؛ جایی که کانال “Unbox Therapy” این گوشی را به‌طور متفاوتی آزموده است. این کانال، اسمارت فون مذکور را در یک مسابقه هاکی روی یخ، به جای توپ این ورزش قرار داده و به‌طور کامل به آزمایش میزان مقاومتش پرداخته است.

در این تست، ورزشکاران به پاسکاری، شوت و کارهای دیگر با S6 اکتیو می‌پردازند. برای کامل شدن تست، یک مسابقه به طور کامل با این محصول صورت می‌گیرد و نتیجه آن هم بسیار جالب است. در زیر نیز می‌توانید ویدیوی این موضوع را مشاهده کنید:

 

دانلود با حجم 14.7 مگابایت

می‌توان S6 اکتیو را یک جان سخت‌به تمام معنا دانست! نظر شما در خصوص این تست چیست؟!
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 190,363,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: