Loading...

با این حلقه هوشمند، گجت‌های خود را کنترل کنید

 
 

حلقه هوشمند

ساعت‌های هوشمند برای برخی از افراد به اندازه کافی یک فناوری پوشیدنی نیستند، به همین دلیل این حلقه هوشمند برای ساده کردن هر چه بیشتر کنترل گجت‌های شما از راه دور، عرضه شده است.

Neyya که در ابتدا Fin نامگذاری شده بود، حلقه‌ای با یک سطح لمسی خازنی است که شما می‌توانید با لمس آن، کنترل موسیقی روی گوشی هوشمند خود را در دست گرفته یا با یک دوربین گوپرو عکس بگیرید.

اعلان‌ها به طور مستقیم، بسته به اینکه پیام، زنگ و یا یک ایمیل باشند با تنظیم میزان لرزش حلقه توسط انگشتان شما قابل دریافت خواهند بود.

انگشتان هوشمند

به علاوه شما حتی می‌توانید از حلقه، دوربین خود را کنترل و یا دستیار مجازی سیری را فعال کنید. این حلقه در ابتدا روی IndieGoGo به نام حلقه Fin عرضه شد اما اکنون نامش به Neyya تغییر کرده است و از 26 نوامبر روی آمازون قابل دسترس خواهد بود.

سه سایز مختلف از این حلقه بسته به قطر انگشتان شما وجود دارد. همچنین امکان انتخاب نمونه ساخته شده از تیتانیوم را از 130 پوند و نمونه ساخته شده با روکش طلا را از 160 پوند در اختیار دارید.

این حلقه با اندروید، iOS ،Windows 8.1  و OS X نیز کار می‌کند. شرکت سازنده ادعا کرده که باتری این حلقه سه روز دوام می‌آورد، بنابراین اگر شما یک کالکتور فناوری‌های پوشیدنی هستید و از طراحی‌های بلاکی لذت می‌برید، ممکن است این وسیله برای کنترل فناوری‌های مورد علاقه شما مفید باشد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 189,036,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: