Loading...

پاپ فرانسیس: هنگام غذا خوردن از تلفن همراه استفاده نکنید!

 
 

494300322با توجه به استفاده روز‌افزون از موبایل‌ها، شاهد استفاده از آن‌ها در هر مکان و زمانی هستیم، حتی هنگام غذا خوردن!

در این زمان است که صدای اعتراض پدر و مادر‌ها بلند می‌شود و البته پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان! شاید به‌خاطر این است که رییس کلیسای کاتولیک خودش با دنیای فناوری آشناست (در توییتر هم فعال است) و می‌داند این ابزار‌ها تا چه حد اعتیاد آور هستند.

او در سخنرانی خود که در میدان سنت پیتر برگزار شد، گفت: خانواده‌ای که هیچ‌گاه با هم غذا نمی‌خورند، یا هنگام غذا خوردن پشت میز با هم حرف نمی‌زنند و سرگرم دیدن تلویزیون و گوشی خود هستند، به سختی می‌توان یک خانواده نامید.

بر اساس گزارش آژانس خبری کاتولیک، پاپ ادامه داد: وقتی بچه‌ای پشت میز مشغول کار با کامپیوتر یا اسمارت‌فون است و به دیگران توجه نمی‌کند، این را نمی‌توان خانواده نامید؛ این یک پانسیون است!

با توجه به جایگاه پاپ فرانسیس بین جامعه مسیحی جهان، ممکن است این حرف او تاثیر بسیاری بر خانواده‌ها و نسل جوان داشته باشد و آن‌ها را از این عادت نامناسب دور کند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 187,268,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: