Loading...

مراقب باشید؛ تعمیر iPad pro آسان نیست!

 
 

ipad-pro-teardown

اگر یک هنرمند یا یک متخصص هستید و گمان می‌کنید iPad pro برایتان مناسب است، می‌توانید آن را بخرید؛ هرچند که قیمتش اصلا مقرون به صرفه نیست و با قیمت مشابه می‌توان یک لپ‌تاپ خرید؛ البته مدیرعامل کمپانی اپل (تیم کوک)، عقیده دارد که این تبلت می‌تواند جایگزینی برای کامپیوترهای شخصی باشد. اگر با نظر تیم کوک موافق هستید، یا به هر دلیل دیگری قصد خرید این دستگاه گران قیمت را دارید، بهتر است بدانید که تعمیر iPad pro آسان نیست! درست است که در صورت نگهداری صحیح، هیچ مشکلی برای دستگاه پیش نمی‌آید و می‌تواند مدت طولانی برای شما کار کند، اما به هرحال، تعمیر آسان، مزیتی برای هر دستگاه محسوب می‌شود که طبق تست به عمل آمده توسط iFixit، تبلت iPad pro از آن برخوردار نیست.
بر اساس گزارش iFixit، این دستگاه در این زمینه از ۱۰ امتیاز ممکن فقط ۳ امتیاز گرفته و این موضوع بیشتر به این علت بوده که قطعات iPad pro به صورت محکم در جای خود چسبیده‌اند، به طوری که جدا کردن آنها مشکل است؛ به علاوه، صفحه نمایش و شیشه پنل جلویی به هم متصل هستند و جدا کردن و تعویض یکی از آنها به تنهایی خیلی سخت بوده، که البته این ساختار، به استاندارد گجت‌های امروزی تبدیل شده است. خبر خوب این است که باتری به برد دستگاه لحیم نشده و تعویض آسان و این بی‌دردسر باتری را امکان‌پذیر می‌کند و نکته جالب این که تعمیر این دستگاه، کمی از iPad mini 4 جدید که فقط ۲ امتیاز گرفته، آسان‌تر است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,688,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: