Loading...

چه ساعتی بهترین زمان برای لوت در بازی کلش آف کلنز است؟

 
 

Clash-of-Clans

تقریبا همه کاربران موبایل با بازی بسیار محبوب و البته اعتیاد آور کلش آف کلنز آشنا هستند، محصولی از کمپانی سوپر سل که میلیون‌ها طرفدار در سراسر جهان دارد و در آمد چند صد میلیون دلاری را نیز هر ساله نصیب سازنده‌اش می‌کند.

این بازی که با مهارت بسیاری بالایی ساخته شده، دارای نکات بسیار زیادی است و یکی از نقاط مهم و برجسته در آن، جمع آوری منابع در حملات و یا به اصطلاح لوت زدن است. حال برای بسیاری ممکن است این سوال پیش بیاید که چه زمانی بهترین موقع برای این کار است.

اگر شما هم یک کلش باز هستید و این امر برایتان یک نیاز حیاتی است، می‌توانید از آمار آنلاین یک وب‌سایت که به تفکیک هر کشور، بهترین و بدترین مناطق زمانی برای لوت را مشخص کرده است، استفاده کنید.

LOOT

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، تقریبا بهترین زمان برای لوت زدن در کشورمان روزها بین ساعت ۱۰.۳۰ تا ۱۲.۳۰ و شب‌ها حول و حوش ۲۳.۳۰ تا ۰۰.۳۰ دقیقه بامداد است. بدترین ساعت ممکن هم ۱۵ ظهر است که میزان لوت در پایین‌ترین حد خودش قرار دارد.

هنگام ورود به سایت، زمان منطقه شما تشخیص داده شده و بر روی نقشه با خطی عمودی نشان داده می‌شود. زبان فارسی هم مورد پشتیبانی قرار دارد که البته ترجمه دقیقی نداشته و شاید بهتر باشد به همان انگلیسی اکتفا کنید! ساعت مناطق دیگر دنیا، میزان افراد آنلاین و آفلاین، مقدار غارت در هر منطقه و جزئیات دقیق‌تری از لوت نیز به صورت لحظه‌ای نمایش داده می‌شود که البته نمی‌شود بر صحت ۱۰۰درصدی آن اطمینان داشت.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,279,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: