Loading...

سامسونگ قصد تبدیل شدن از یک شرکت دنباله‌رو به شرکتی پیشرو را دارد

 
 

سامسونگ که از اول امسال توانسته دوره‌ای جدید را برای خود رقم بزند، بعد از سود 6 میلیارد دلاری‌اش در سه ماه اخیر، به دنبال اهداف دیگرش است. امروز مدیر عامل این شرکت از اهداف بزرگ این کمپانی سخن گفت؛ در ادامه با آی‌تی‌رسان و جزئیات بیشتر این خبر همراه باشید.samsung

مدیر عامل سامسونگ، Kwon Oh-hyun، طی مصاحبه‌ای خبر از تغییرات گسترده سازمانی در سامسونگ داد. در این راستا، بسیاری از کارکنان دفتر مرکزی این شرکت به بخش تجارت منتقل می‌شوند، برخی از بخش‌ها تعطیل یا با گروه‌های دیگر تلفیق خواهند شد و بسیاری از کارکنان نیز بازنشته می‌شوند. تمامی این کارها برای توانمند کردن سامسونگ و کاستن از هزینه‌هاست.

او همچنین می‌گوید: ما قصد داریم برای موفقیت بیشتر، گذشته را با تمام تلخی‌ها و موفقیت‌هایش فراموش کنیم و به آینده و شرایط جدید فکر کنیم.

اکنون بهترین زمان برای تغییر سامسونگ از یک شرکت دنباله‌رو به شرکتی پیشرو است!

اما دلیل این موضوع چیست؟

در پاسخ به این سوال باید دو عامل را در نظر گرفت؛ اول این‌که با این کار سودآوری سامسونگ بیشتر می‌شود و دوم، وجود رقابت زیاد در میان کمپانی‌هاست که با این کار، سامسونگ می‌تواند به شرکتی نوآور تبدیل شود (وجود استارتاپ‌های خلاق که ایده‌های نوآورانه‌ی بسیاری دارند، باعث وسعت فعالیت‌های این شرکت می‌شود).

با توجه به قدرت بسیار بالای بخش تحقیق و توسعه‌ سامسونگ در تولید نمایشگرها، تراشه‌ها، باتری و دوربین‌ها می‌توان انتظار داشت که با تمرکز بر روی نوآوری، شاهد محصولات جذاب باشیم. احتمالا سامسونگ در سال آینده با پروژه V همگان را غافلگیر کند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 186,885,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: