Loading...

امکان‌پذیری مهاجرت از سیستم‌های اندرویدی به iOS

10/06/2015

مهاجرت از سیستم عامل اندروید به سیستم عامل "iOS" با حفظ اطلاعات قبلی از طریق اپلیکیشن "Move to iOS" امکان‌پذیر شد. اپل با انتشار این اپلیکیشن امکان مهاجرت از اندروید به پلتفرم "iOS" را آسان‌تر کرده است.

بنا بهگفته شرکت اپل، با "Move to iOS" می‌توان اطلاعات هر موبایل و تبلت مبتنی بر اندروید ۴ و بالاتر را به سیستم‌های "iOS" انتقال داد. این فرآیند بسیار ساده است، کافی‌ست اپلیکیشن را در گجت اندرویدی نصب کنید و پس از قبول شرایط و قوانین کار انتقال را آغاز کنید. علاوه بر داشتن سیستم اندروید ۴ یا بالاتر دقت داشته باشید که دستگاه‌های شما دارای شرایط زیر باشند:

  • آیفون ۵ یا بالاتر، آی‌پد نسل ۴ و یا بعد از آن، آی‌پد مینی نسل دوم یا بعدتر و آی‌پد لمسی نسل ۶

قبل از شروع مطمئن شوید:

۱- وای‌فای شما فعال است

۲- دستگاه دارای سیستم "iOS" و دستگاه اندرویدی هر دو به برق وصل باشند.

۳- اطمینان حاصل کنید محتوایی که درصدد انتقال آن هستید، از نظر مدل و نسخه با دستگاه جدید همخوانی داشته باشد از جمله مدل کارت‌های میکرو "SD" با دستگاه "iOS" جدید متناسب باشد.

۴- برای انتقال محتوای بوک‌مارک کروم آن را با آخرین نسخه "Chrome" بر روی دستگاه اندروید خود به‌روز کنید.

پس ازاطمینان از موارد ذکر شده، برای شروع به قسمت تنظیمات سیستم "iOS" خود بروید و پس از شناساندن دستگاه مبتنی بر "iOS"، گزینه مهاجرت از اندروید را انتخاب کنید. در اینجا به شما دو گزینه پیشنهاد می‌شود که مهاجرت همراه با حذف اطلاعات از گوشی اندرویدی یا همراه با حفظ اطلاعات است. با انتخاب یکی از این دو حالت، کدی برای وارد کردن در اپلیکیشن اندرویدی در اختیارتان قرار می‌گیرد.

کد را وارد کنید، در این صورت هر دو دستگاه از طریق ایجاد یک هات‌اسپات وای‌فای به هم متصل می‌شوند. حالا امکان انتقال اطلاعاتی همچون مخاطبین، تاریخچه پیام‌ها، تصاویر و ویدئوهای دوربین، بوک‌مارک‌های وب، حساب‌های ایمیل، تقویم و اپلیکیشن‌های رایگان از سیستم اندرویدی به دستگاه مبتنی بر "iOS" فراهم شده است و می‌توانید اطلاعات را انتقال دهید.

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,134,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: