Loading...

اسلحه جدید قاضی Dredd با صدا خفه کن داخلی؛ خاموش و کشنده!

 
 

landscape-1442511669-silencer-gun

اسلحه بالا را ببینید، لوله و دهانه بزرگ این کلت باعث می‌شود که شلیک از آن بدون اینکه نیاز داشته باشید از یک صدا خفه کن لوله‌ای همانند فیلم‌های جیمز باند استفاده کنید، با کمترین صدای ممکن صورت بگیرد! اگر اهل بازی کردن باشید و Call of Duty را یک‌بار تست کرده باشید، حتما با این صدا خفه کن‌ها که به صورت ساده بر روی کلت سوار می‌شوند، آشنایی دارید.

اگر دوست دارید تا بیشتر این موضوع را درک کنید، می‌توانید فیلم No Country for Old Men (جایی برای پیرمردها نیست) را بار دیگر تماشا کنید و ببینید که خاویر باردم چگونه در این فیلم از شات گان خود بهره می‌برد.

آقای جاشوا والدرون مدیر اجرایی شرکت SilencerCO که یک عکاس با سابقه قدیمی است، می‌گوید: این قطعات جداگانه وقتی روی اسلحه سوار می‌شوند بیش از اینکه بتوانند صدای شلیک را کم کنند، وظیفه سرکوبگری و متوقف کنندگی دارند تا چیز دیگری! به همین دلیل شاید استفاده از نام صدا خفه کن برای آن‌ها خیلی مناسب نباشد.

اصل 9 می‌گوید: تمامی اجزا باید با کمترین صدای ممکن فعالیت کنند و موادی بر روی لوله تفنگ باشد تا این عمل به درستی انجام شود. این ایده خوبی است که اجازه می‌دهد شما یک اسلحه کاملا بی صدا را همانند هر وسیله دیگری درون یک جلد چرمی قرار داده و با خود به همراه داشته باشید.

بهره‌گیری از یک لوله خاص برای سر تفنگ آن‌هم با گشادی و طول بیشتر، کمک می‌کند تا شلیک گلوله تا چند برابر بی صداتر انجام شده و این محیط بسته، صدای آن را تا سر حد ممکن بکاهد. شما بدون وجود یک صدا خفه کن، صدای حاصل از شلیک را تا حدود 150 دسی‌بل بیشتر می‌شنوید؛ اما یک صدا خفه کن خوب، می‌تواند این صدای آزار دهنده را تا 30 دسی‌بل کاهش دهد.

البته کمپانی SilenceCo هنوز مشخصات این کاهنده صدای خود را به طور کامل اعلام نکرده است.

با توجه به آزادی حمل اسلحه در ایالات متحده آمریکا، شاید تولید این چنین وسیله‌ای، ترسی را در دل خانواده‌ها و ساکنین این کشور بی اندازد، اما والدرون توضیح می‌دهد که هدف از تولید این چنین محصولی کمک به نیروهای پلیس در سرکوب اغتشاشگران است. لذت از تیراندازی در فضاهای مخصوص و آسیب کمتر گوش نیز اهداف اصلی این شرکت بوده است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 184,072,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: