Loading...

هکرها ۲۱.۵ میلیون شماره تامین اجتماعی را در حمله ۲۰۱۴ ربوده‌اند

 
 

این اتفاق یکی از بزرگ‌ترین رخنه‌ها به اطلاعات دولت ایالات متحده در تاریخ این کشور است.

landscape-1436471972-hack-art

دفتر مدیریت پرسنل ایالات متحده اعلام کرده که ۲۱.۵ میلیون نفر از هک گسترده سیستم‌های این مرکز تحت تاثیر قرار گرفته‌اند. اطلاعات احتمالی ربوده شده شامل شماره‌های تامین اجتماعی (Social Security Number) و اطلاعات امنیتی بوده است. این هک احتمالا توسط دولت چین طراحی شده است.

در گزارش واشنگتن پست آمده:

 اطلاعات ۲۱.۵ میلیون نفر  از جمله ۱۹.۷ میلیون نفر که برای گواهی عدم سو پیشینه درخواست داده‌ بودند و ۱.۸ میلیون نفر که متقاضی نبوده‌اند و عمدتا زوج‌ها و کسانی که گواهیشان را قبلا دریافت کرده‌اند در این حمله ربوده شده است. آنطور که مقامات رسمی گزارش داده‌اند بعضی از مدارک شامل مصاحبه‌های انجام شده توسط بازرسان عدم‌ سو پیشینه و ۱.۱ میلیون اثر انگشت می‌شدند.

مقامات رسمی همینطور می‌گویند کسانی که از طریق «OPM» از سال ۲۰۰۰ و بعد از آن تحت بازجویی سو پیشینه قرار گرفته‌اند «به احتمال زیاد» تحت تاثیر این حمله قرار گرفته‌اند. درخواست‌های قبل از سال ۲۰۰۰ اما خارج از دسترسی هکرها بوده است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,442,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: