Loading...

قابلیتی که عمر باتری آی‌فون یا آی‌پد شما را افزایش خواهد داد!

 
 

iPhone6-14اگر بخواهیم سیستم عامل iOS 9 را از نظر طراحی مورد بررسی قرار دهیم، باید اغراق کرد که این نسخه هیچ تغییر اساسی نداشته است. کمپانی اپل با ارائه این نسخه، سعی داشته تا کارآیی سیستم عامل خود را بهبود بخشد و به کاربر، تجربه بهتری از کار با iOS ارائه نماید؛ برای همین چند ویژگی جدید نظیر «صرفه‌جویی در مصرف باتری» در iOS 9 گنجانده شده است که یکی از آن‌ها، حالت «low power mode» می‌باشد.

این قابلیت هنگامی فعال می‌شود که سطح باتری از یک درصد معینی، کم‌تر شود. اگرچه کاربران می‌توانند در منوی تنظیمات، حالت «low power mode» را فعال نمایند؛ اما چگونه کار می‌کند؟

در واقع در این حالت، عملکرد آی‌فون یا آی‌پد شما کاهش می‌یابد تا مصرف باتری نیز به تبعیت از آن کاهش یابد. به‌تازگی و به کمک بنچمارک Geekbench 3، عملکرد آی‌فون 6 پلاس با فعال شدن «low power mode» مورد بررسی قرار گرفته است. به تصاویر نگاه کنید.

ios-9-lower-powerتصویر سمت چپ آی‌فون 6 پلاس را در حالت معمولی نشان می‌دهد. با فعال شدن این قابلیت، عملکرد تمام هسته‌های پردازشی پردازنده، 1000 امتیاز و عملکرد تکی هسته‌ها، تفاوتی در حدود 600 امتیاز را تجربه می‌نماید. این کاهش به‌وضوح برای اجرای برخی برنامه‌ها، مشکل ایجاد خواهد کرد.

آن‌طور که گفته می‌شود با فعال سازی حالت «low power mode»، ماندگاری باتری 3 ساعت افزایش می‌یابد که البته این میزان، به عملکرد شما با آی‌فون یا آی‌پدتان نیز بستگی دارد. نظر شما چیست؟ آیا قابلیت «low power mode» را برای iOS خوب ارزیابی می‌کنید یا آن‌را صرفا یک رونوشت ناقص از برخی محصولات اندرویدی می‌دانید؟
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 199,790,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: