Loading...

امسال استقبال از ابزار‌های پوشیدنی 173.3 درصد افزایش خواهد یافت!

 
 

ابزار‌های پوشیدنی در طول سال جاری استقبال بسیار خوبی را به خود دیده‌اند به طوری که گفته می‌شود حدود 72 میلیون دستگاه از این نوع ابزار‌ها در طول سال جاری به فروش خواهد رسید که این میزان نشان از افزایش 173.3 درصدی در مقایسه با سال گذشته دارد که بر اساس گزارش IDC تنها در آن سال حدود 26.4 میلیون ابزار پوشیدنی فروخته شده بود.

Global-wearables-market-to-grow

Jitesh Ubrani می‌گوید:

بیشترین تقاضا در خصوص ابزار‌های پوشیدنی به دستگاه‌هایی باز می‌گردد که از اپلیکیشن‌های سوم شخص پشتیبانی نمی‌کنند که این موضوع کمی عجیب به نظر می‌رسد.

بر اساس گزارش منتشر شده کمپانی‌هایی نظیر Fitbit و شیائومی در خصوص افزایش میزان فروش ابزار‌های پوشیدنی نقش به‌سزایی داشته‌اند و IDC انتظار دارد که در ادامه سال جاری نیز این روند ادامه داشته باشد.

وی همچنین افزود محصولاتی نظیر اپل واچ و هولولنز کمپانی مایکروسافت دستگاه‌هایی خواهند بود که شاید بتوانند روند بازی را تغییر دهند (شاید فراموش کرده که بسیاری از کاربرانی که اپل واچ را خریداری کرده‌اند به دیگران پیشنهاد خرید نمی‌دهند و در واقع چندان از آن راضی نیستند).

بر اساس این گزارش انتظار می‌رود که در سال 2019 شاهد 155 میلیون ابزار پوشیدنی باشیم که با این اوصاف شاهد رشد 42.6 درصدی به در طی پنج سال خواهیم بود.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,777,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: