Loading...

گوشی آی‌فونی که پس از طلاق به دونیم تقسیم شد!

 
 

iphone-in-half

همانطور که شاید اطلاع داشته باشید اخیرا طلاق گرفتن یک زوج آلمانی حسابی در دنیای مجازی خبرساز شده. مرد آلمانی داستان ما، پس از طلاق گرفتن از همسر خود، اقدام به دو نیم کردن تمامی وسایل‌شان از ماشین گرفته تا اسباب بازی‌های کوچک بسیار ارزان‌تر کرده است. در این بین این مرد آی‌فون ۵ خود را هم نصب کرده که می‌توان حالا این دستگاه را آیفون 2.5 نام نهاد!

ویدیویی هم آماده شده که در آن با استفاده از یک اره، آی‌فون ۵ به طور عمودی بریده می‌شود و این‌کار دقیقا از وسط آن صورت می‌گیرد. در ویدیوی یاد شده، این مرد یک‌سری جملات هم بکار می‌برد که ترجمه آ‌ن‌ها اینگونه است: «برای ۱۲ سال زندگی زیبا ممنونم Laura» و یا «تو واقعا نیمه خودت را بدست آوردی، و سلام به جانشین من».

بسیار عجیب است که نصف هر یک از وسایلی که به دونیم تقسیم شده، در وب سایت eBay به‌فروش گذاشته شده که برای بیشتر آن‌ها خریدار هم پیدا شده است! برای مثال همین آی‌فون ۵ نصف شده، با قیمت 188.5 دلار هم اکنون مشتری دارد!
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 199,790,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: