Loading...

ردیابی تلفن همراه توسط یک نوجوان منجر به کشته شدن وی شد!

 
 

jeremy-cook-1

مقامات مجری قانون در کانادا به یک پرونده برخورد کردند که در آن یک نوجوان برای یافتن تلفن گم شده‌اش به قتل رسیده است. مقامات پلیس اتفاق را برای CBS این‌گونه تعریف کرده‌اند که نوجوان 18 ساله مذکور با نام جرمی کوک تلفنش را در یک تاکسی جا می‌گذارد.

او که از یکی از برنامه‌های ردیاب اسمارتفون استفاده می‌کرد، به همراه یکی از خویشاوندانش به محل مربوطه رفته که با سه مرد در یک ماشین مواجه می‌شود.

مبادله انجام شده و خودرو شروع به حرکت می‌کند، ولی کوک را با زور به سمت در راننده می‌کشند و با شلیک چندین گلوله به قتل می‌رسانند.

در حال حاضر خودرو و تلفن دست پلیس بوده و ماموران مشغول حل این پرونده هستند. این اتفاق موجب شده است مرکز اجرای قانون از مردم بخواهد که برای ردیابی تلفن همراهشان آن‌هم به تنهایی بیشتر فکر کنند.

سانجی خانا تحلیل‌گر موبایل در IDC کانادا، باور دارد که وابستگی بیش از حد ما به اطلاعات درون اسمارتفون‌های‌مان باعث می‌شود که این‌گونه برای یافتنشان بی گدار به آب بزنیم.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,955,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: