Loading...

آیفون 5S جان یک مرد روسی را نجات داد + عکس

 
 

b-aتصویر آیفون خم شده‌ای که در بالا می‌بینید مربوطه به جریانات داع زمان معرفی این محصول نیست که گفته می‌شد براحتی امکان خم کردن آن وجود دارد. این تصویر در واقع مربوط به یک آیفون ۵ اس بوده که متعلق به فردی است که در شهر موسکو زندگی می‌کند. این فرد که نامی از او فاش نشده به لطف آیفونش از تصادف ناگواری که با یک مینی‌بوس داشته، جان سالم به در برده است.

در هنگام رخ دادن این تصادف، آیفون ۵ اس شخص مورد اشاره در جیب کناری ژاکت وی قرار داشته و به همین دلیل میله‌ای که در نتیجه تصادف به طرف وی پرتاب شده، به جای بدن او به آیفونش برخورد کرده است. برای این شخص خوشبختانه، وجود آیفون اس ۵ باعث شده که جانش نجات یابد، هرچند که گوشی او دیگر دار فانی را وداع گفته! با توجه به اینکه دو شخص دیگر در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند، بنظر می‌رسد که آیفون در این رخداد در نقش یک قهرمان ظاهر شده و زندگی‌اش را فدای صاحب خود نموده است.

حالا تصور کنید چه می‌شد اگر این آقا آیفونش را در جیبی قرار می‌داد که در سمت دیگر ژاکتش قرار داشت، یا اصلا آن را در جیب شلوارش می‌گذاشت، در این صورت امکان داشت او نیز جان خود را از دست بدهد. جالب است که این روزها خبرهای مشابه با این مطلب زیاد اتفاق می‌افتد و گوشی‌های مختلف جان صاحبانشان را نجات می‌دهند. اگر با آی‌تی‌رسان همراه بوده باشید چند روز پیش نیز خبری منتشر کردیم که در آن یک گوشی لومیا جلوی اصابت گلوله را به صاحبش گرفته بود. همچنین هفته گذشته هم یک آیفون ۵ سی در رویدادی مشابه که در آن تیراندازی شده بود، باعث شد تا جان صاحبش حفظ شود.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 199,793,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: