Loading...

وبسایت اینستاگرام تغییر می‌کند!

 
 

gsmarena_001

از اولین باری که سایت اینستاگرام معرفی شده است همواره در حال تغییر و تحول بوده است ولی آخرین آپدیت برای این وبسایت به کلی ظاهر آن را دستخوش تغییر کرده و طراحی آن را مینیمال‌تر کرده است و فضای خالی زیادی در قالب دیده می‌شود و هم اکنون امکان مشاهده تصاویر بزرگ با سایز اصلی وجود دارد.

در طراحی جدید نوشته‌ها به رنگ خاکستری درآمدهاند و نوارهای آبی جانشین رنگ سفید در تمام قالب شده است. در نوار بالایی نیز تنها لوگوی اینستاگرام و نام کاربری شما به همراه دکمه خروج قرار دارد.

هم اکنون عکس‌ها دارای سایز اصلی خود هستند که همان قطع 640*640 به همراه اندکی فاصله در بین آن‌هاست. شما می‌توانید با کلیک بر روی یک عکس افرادی که تگ شده‌اند را مشاهده کنید یا با دو بار کلیک کردن تصویر مورد نظر را لایک کنید .

مهم ترین تغییرات در بخش پروفایل کاربری رخ داده است و رابط آن بسیار تمیز و یکپارچه شده است و همچنین می‌توان با قرار دادن نشانگر بر روی یک عکس از تعداد لایک‌ها و کامنت‌های آن عکس مطلع شوید.gsmarena_002

طراحی سایت بسیار جذاب‌تر شده و از کمپانی انتظار می‌رود تا به بخش‌های دیگری همچون افزایش اندازه تصاویر توجه کند  زیرا در این روزها اندازه 640*640 کافی به نظر نمی‌رسد. به هر حال تجربه اینستاگرام در سایتش نیز جذاب‌تر از گذشته شده است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,988,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: