Loading...

چت صوتی و تصویری امکان جدید جیمیل

گوگل امکان چت صوتی و تصویری را به چت باکس جیمیل اضافه کرده است.این در حالیست که گوگل تاک این امکان را برای کاربران خود فراهم نمی کند.بدین ترتیب لازم است تا پلاگین مربوطه را که فعلا تنها برای کاربران ویندوز ارائه شده است را دانلود و نصب نمایید.

در اینصورت پس از وارد شدن به جیمیل و باز کردن پنجره چت، گزینه Video & more را انتخاب کرده و روی Start video chat کلیک کنید.اگر این گزینه به منوی شما اضافه نشده است به دلیل آن است که کاربرانی که در لیست تماسهای جیمیل شما قرار دارند هنوز این امکان را فعال نکرده اند یا هنوز این امکان برای شما فعال نشده است.طی چند روز آینده این قابلیت در اختیار تمامی کاربران جیمیل قرار خواهد گرفت.

 

پی نوشت (۱): جهت اطمینان از نصب پلاگین می توانید به بخش پلاگینهای فایرفاکس مراجعه کنید که در اینصورت Google talk plugin، به لیست پلاگینها اضافه شده است.

پی نوشت (۲): فکر می کنم به علت محدودیتهایی که برای کاربران ایرانی وجود دارد امکان دانلود پلاگین به صورت مستقیم از گوگل مهیا نباشد.به همین دلیل اگر شما فایل اجرایی قابل نصب آنرا تهیه کردید، لینک آنرا در بخش نظرات اضافه کنید تا برای بقیه دوستان هم در دسترس باشد.

منبع: Gmail Blog
نظرات

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,989,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: