Loading...

گوگل کروم به پیشتازی ادامه می‌دهد

بر اساس آماری که Net Applications برای ماه اکتبر در مورد میزان استفاده مرورگرها در بین کاربران اینترنت اعلام کرده است، مرورگر محبوب گوگل کروم با ۰.۴۹ درصد رشد نسبت به ماه سپتامبر، هم‌اکنون ۸.۴۷ درصد از سهم کل بازار مرورگرها را در اختیار دارد. ما پیش از این هم گزارشی را درمورد آمار استفاده از مرورگرها در وبلاگینا منتشر کرده بودیم و پیش‌بینی کردیم که این مرورگر با سرعت زیادی بر تعداد کاربرانش اضافه خواهد شد.

browser-share-chart-october-2010.png

هم‌اکنون گوگل کروم سومین مرورگر پراستفاده دنیا پس از اینترنت اکسپلورر (با ۵۹.۲۶ درصد) و فایرفاکس (با ۲۲.۸۲ درصد) است. در این بین، اینترنت اکسپلورر ۸ با ۲۹ درصد، بیشترین سهم را در بازار مرورگرها از آن خود کرده است. اینترنت اکسپلورر ۹ نیز که هنوز مدت زمانی از انتشار نسخه آزمایشی آن نمی‌گذرد به سرعت در حال رشد است. این مرورگر با رشدی ۰.۳۲ درصدی، در حال حاضر ۱.۲۹ درصد از بازار مرورگرها را در اختیار دارد و به سرعت نیز بر تعداد کاربران آن افزوده می‌شود.

در این جدول مرورگرهای سافاری و اوپرا هر یک به ترتیب، ۵.۳۳ درصد و ۲.۲۸ درصد از سهم بازار را در دست دارند. شرکت اپرا هرچند در تولید مرورگرهای مبتنی بر موبایل موفق عمل کرده اما به همین میزان روز به روز از تعداد کاربران کامپیوتری‌اش کاسته می‌شود. حدس شما در مورد جدول رشد ماه بعد مرورگرها چیست؟
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,071,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: