Loading...

تهیه نسخه پشتیبان از Favorites

اگر شما هم از کاربران پروپا قرص اینترنت هستید، حتما فهرست از نشانی سایت های مورد علاقه خود را در ستون Favorites نگهداری می کنید.بسیاری از کاربران از این مسئله گلایه مند هستند که با عوض کردن ویندوز و نصب یک ویندوز جدید، فهرست سایت های مورد علاقه خود را در این ستون از دست می دهند.در این ترفند قصد داریم، چگونگی پشتیبان ( Back Up ) گرفتن از نشانی ها و اطلاعات موجود در این ستون را آموزش می دهیم.در ابتدا برنامه Internet Explorer خود را باز کنید و از منوی File، گزینه Import and Export را انتخاب کنید. سپس روی Next کلیک کنید و از لیست موجود Export Favorites را انتخاب و روی Next کلیک کنید.پس از مشاهده فهرست نشانی سایت ها محل ذخیره فایل Back Upرا مشخص کرده وروی Finish کلیک کنید.

حالا کار تمام است. هم اکنون شما از منوی Favorites خود یک نسخه پشتیبان در اختیار دارید.برای استفاده از این نسخه پشتیبان در یک ویندوز جدید، در برنامه Internet Explorer از منوی File، گزینه Import and Export را انتخاب و سپس از فهرست موجود، Import Favorites را انتخاب و روی Next کلیک کنید.سپس محلی را که قبلا فایل پشتیبان Back Upدر سیستم ذخیره نموده ایم را واردمی کنیم و کار را به پایان برسانید.نظرات

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 202,976,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: