Loading...

چگونه به آهنگها و پادکستهای بوکمارک شده در دلیشز گوش کنیم!

foxyplayer مطمئنا بخش عظیمی از لینکهای بوکمارک شده در دلیشز مربوط به آهنگها و پادکستهایی می باشد که توسط کاربران در این سایت ذخیره شده اند.این دسته از لینکها شامل تگهایی چون Jazz, Pop, Rock, Podcast و تگهای مشابه دیگری هستند که کاربران برای مشخص کردن فایلهای صوتی  از آنها استفاده می کنند.

قابلیت جدیدی که به دلیشز اضافه شده است این امکان را فراهم میکند تا به کمک پلیر تعبیه شده در آن (Yahoo’s streaming FoxyPlayer )، به آهنگهایی که جستجو کرده اید و برای آنها از تگهای  system:filetype:mp3 یا system:media:audio استفاده شده است گوش کنید.پس بهتر است که از این پس از این تگها نیز برای بوکمارک کردن فایلهای صوتی به همراه تگهای رایج دیگر استفاده کنید تا قابلیت پخش داشته باشند.

delicious_stream

به عنوان مثال لینک مستقیم آهنگ “نوری تا ابدیت ” که کار مشترک گروه آریان و کریس دی برگ است را در دلیشز بوکمارک کردم و از تگهای system:filetype:mp3، pop، persian، arianband استفاده کردم.بدین ترتیب اگر تگ system:filetype:mp3 را به همراه هر یک از سه تگ دیگر جستجو کنید یا به لینکهای من در دلیشز مراجعه کنید، به این آهنگ همراه با پلیر دسترسی خواهید داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این پست در وبلاگ رسمی دلیشز مراجعه نمایید.

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,035,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: