Loading...

عذرخواهی گوگل بابت مشکل جیمیل

شرکت گوگل بابت مشکلی که برای جیمیل پیش آمد بود عذرخواهی کرد. این مشکل باعث شده بود که هزاران نفر از استفاده کنندگان جیمیل هنگام ورود به میلشان با پیغام خوشامدگویی مواجه شوند ضمن اینکه اطلاعات ذخیره شده در حسابهای آن ها نیز پاک شده بود. طی این عذرخواهی، گوگل تایید کرد که از بک آپ هایش برای برگرداندن اطلاعات پاک شده استفاده کرده است.

این غول اینترنتی (گوگل) از اینکه تعدادی از کاربرانش تحت تاثیر این ماجرا واقع شده اند ابراز تاسف کرد و به مردم اطمینان داد که ایمیل آنها هیچ وقت از بین نخواهد رفت و فرآیند برگرداندن اطلاعات به اکانت هایشان از قبل آغاز شده است.

در این مورد قبلا بیان شده بود که حدود ۰٫۰۸% از کاربران جیمیل تحت تاثیر قرار گرفته اند اما طبق صحبت آقای Ben Treynor در وبلاگ جیمیل، این رقم به ۰٫۰۲% کاهش پیدا کرده!

” برای محافظت از اطلاعات شما در برابر این اشکالات غیرمعمول، از آنها بک آپ هایی تهیه کرده و بر روی نوارهایی ذخیره می کنیم. این نوارها آفلاین هستند و به همین خاطر در برابر چنین اشکالاتی محاظت شده اند. ”

با وجود تمامی این تضمین ها و محکم کاری ها باید توجه داشته باشیم که هیچ گاه به طور کامل به یک ارائه دهنده خدمات وابسته نشویم و همیشه نیز از اطلاعاتمان (خواه گوگل بک آپ بگیرد، خواه نگیرد!) حداقل یک نسخه پشتیبان تهیه کنیم. در تاپیک بعدی مان به روش های پشتیبان گیری از جیمیل نیز خواهیم پرداخت. به عنوان آخِر کلام، یادمان باشد آدم عاقل همه تخم مرغ هایش را در یک سبد نمی گذارد!

برداشتی آزاد از: TechRadar
نظرات

 

  • سلام خسته نباشید من وارد جی میل میشم می خوام که پیام خود را باز کنم این را می نویسیدSome Gmail features have failed to load due to an Internet connectivity problem. If this problem persists, try reloading the page, or using the basic HTML version. Learn More.من چکار کنم لطفا جواب را به این شماره اس ام اس کنید09365524767
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,931,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: