Loading...

این دختر ۲۲ ساله در اینستاگرام بابت هر پست درآمد رویایی کسب می‌کند

 
 

weworewhat-640x321اینستاگرام را خیلی از افراد صرفا یکی از صدها شبکه اجتماعی این روزها می‌دانند که فقط می‌توان در آن عکس‌هایی از خود، مناظر، غذاهایی که می‌خوریم و … قرار داد. با اینکه تصور این افراد تا حدودی هم درست است، اما این تنها کاربردی نیست که می‌توان از شبکه اجتماعی اینستاگرام انتظار داشت. شبکه یاد شده همچنین می‌تواند به عنوان پلتفرمی برای ارائه تبلیغات به مشتریان مورد استفاده قرار گیرد. در واقع می‌توان این کاربرد را شبیه به تبلیغاتی دانست که بسیاری از بلاگرها نمایش آن‌ها را در وبلاگ‌های خود به منظور کسب درآمد قبول می‌کنند که در اکثر موارد محتوای این‌گونه تبلیغات با محتوای وبلاگ‌ها همخوانی دارد و این‌گونه است که تبلیغ دهنده مخاطبانی را خواهد داشت که به طور ویژه‌ای علاقه‌مند به حوزه کاری وی هستند.

instagram

در هر حال، آیا تا کنون با خود فکر کرده‌اید که چنین بلاگرهایی بابت قرار دادن تبلیغات تا چقدر پول به جیب می‌زنند؟ خب، در مورد یکی از بلاگرهای ۲۲ ساله به نام Danielle Bernstein این مورد شاید کمی عجیب باشد زیرا بر اساس گزارشات، این شخص بابت تبلیغات در هر پست حساب کاربری اینستاگرامش، حدود ۱۵ هزار دلار کسب درآمد می‌کند! اما شاید بپرسید چنین چیزی چگونه ممکن است؟ پاسخ ساده به این پرسش مربوط به لباس‌هایی است که این شخص پوشیده و در پست‌های خود منتشر می‌کند. بدین صورت او به نوعی تبلیغ برای سازنده آن لباس هم کرده است.

بر اساس گزارشی از Harper’s Bazaar، به طور میانگین، اگر شما صدها هزار دنبال کننده داشته باشید، می‌توانید بابت هر پست بین ۵۰۰ تا ۵۰۰۰ هزار دلار کسب درآمد کنید، اما اگر تعداد دنبال کنندگان شما به ۶ میلیون برسد، پولی که بدست خواهید آورد بابت هر پست بین ۲۰ تا ۱۰۰ هزار دلار خواهد بود! حالا ما می‌دانیم که شرکت‌های مختلف هزینه‌های مخصوصی را برای تبلیغات در نظر می‌گیرند، اما آیا فکر کرده‌اید که این هزینه در صنعتی مثل صنعت پوشاک چقدر است؟ برندهای مختلف در این زمینه در طول یک سال بیش از یک میلیارد دلار را تنها صرف هزینه‌های تبلیغاتی پست‌های اینستاگرامی کرده‌اند!

Thomas Rankin، مدیرعامل و موسس شرکت Dash Hudson است. این پلفترم کارش این است که برای پست‌های اینستاگرامی، زمینه‌های لازم را برای تجاری سازی فراهم می‌سازد. Thomas Rankin می‌گوید:‌ «آن [اشاره به عکس‌های موجود در هر یک از پست‌های اینستاگرام] یک عکس ویرایش شده نیست. ما نمی‌خواهیم تلاش کنیم تا در یک مجله باشیم. ما تلاش می‌کنیم تا یک لحظه را بسازیم.» البته موفقیت شما ممکن است نسبت به هزاران کاربری که در اینستاگرام به دنبال کسب درآمد هستند، بسیار دورتر باشد، اما به این نکته توجه داشته باشید که انجام چنین کاری غیر ممکن نیست و می‌توان حتی از حساب کاربری اینستاگرام خود هم پول درآورد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 186,794,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: