Loading...

این فرد تصمیم دارد تا بلندترین عکس سلفی دنیا را از خود بگیرد!

 
 

اغلب افراد علاقه دارند که کار‌های خاصی را انجام دهند تا بتوانند در بین مردم معروف شوند و اکنون نیز فردی با نام Vica Frei تصمیم به انجام چنین کاری گرفته است و دوست دارد تا بلندترین سلفی را از خود ثبت کند که در نتیجه آن می‌تواند احساس کوچک بودن در زمینه بزرگ را تجربه کند، همانند حسی که فضا نوردان تجربه می‌کنند.

selfie

او که یک ویدیو از کار‌های خود منتشر کرده است در تمامی آن‌ها در زمینی دراز کشیده و پهپاد خود را به آسمان می‌فرستد و تا جای ممکن بالا می‌برد تا دید بهتری از محیط اطراف خود داشته باشد اما شاید جالب باشد که بدانید پهباد او تنها ۱۰۰۰ متر بالا می‌رود و اگر بخواهد احساس فضا نوردان را تجربه کند، می‌بایست آن پهپاد را تا  ۱۱۶۱۵ متر بالا بفرستد. اما با این وجود ویدیوی منتشر شده از وی جالب است و می‌تواند با چنین کاری طرفداران زیادی را به سوی خود جلب کند
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 186,801,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: