Loading...

اولین اپل واچ تحویل داده شده در استرالیا

برای کسانی که در ایالات متحده آمریکا هستند تحویل اپل واچ آغاز نشده است. اما با فرا رسیدن ۲۴ آوریل یا ۴ اردیبهشت کشورهایی از جمله استرالیا بسیار خوش شانس هستند چراکه برخی از خریداران ساعت هوشمند پیش خرید شده اپل را دریافت کرده اند.

تصویر منتشر شده اولین اپل واچ را نشان می دهد که به دست خریدار رسیده است. قطعا اکنون همه مشتریان به یک اندازه هیجان زده هستند. این تصویر در اینستاگرام منتشر شده و عنوان آن هم “real life” یا زندگی واقعی است که درجه خاصی به اپل می دهد.

Apple Watch

اکنون استرالیا اولین کشوری است که تحویل دادن اپل واچ به کاربران در آن شروع شده است. اما انتظار می رود که کشورهایی مانند هنگ کنگ، چین و ژاپن رد زمان کوتاهی خرید های خود را دریافت کنند و پس از آن فرانسه، آلمان، و انگلیس اپل واچ را دریافت خواهند کرد. ۲۴ آوریل برای کشورهای اروپایی روز مهمی است چراکه تحویل دستگاه های خریداری شده در آن به کاربران تحویل داده می شود البته فرا رسیدن این تاریخ در کشورهای مختلف ممکن است متفاوت باشد.

منبع: [ubergizmo]
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,776,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: