Loading...

گرفتن عکس سلفی در فضا توسط فضانوردان

امروزه عکس های سلفی (خودنگار) طرفداران زیادی پیدا کرده است و کمتر کسی وجود دارد که یک عکس سلفی نگرفته باشد. یک فضانورد به نام Samantha Cristoforetti هم از این قضیه مستثنی نمی باشد. وی در فضا و در جاذبه ی نزدیک به صفر از خود یک عکس سلفی گرفته است.

خانم Samantha Cristoforetti ،از سازمان فضایی اروپا ، اولین زن ایتالیایی است که از کره ی خاکی بالاتر رفته است و به فضای خارج از جو سیاره ی مادری رسیده است. ارتفاعی که او در آن قرار دارد ۲۵۰ مایلی سیاره ی زمین است. (هر مایل برابر با ۱٫۶ کیلومتر می باشد)

Samantha Cristoforetti ، مهندس و خلبان آژانس هوا و فضای اروپا می باشد. وی در ۲۶ آوریل سال ۱۹۷۷ در میلان دیده به جهان گشود. تحصیلات وی در رشته ی هوا و فضا بود. جالب است بدانید که موقعیت فعلی وی در فضا می باشد.

۱۳۹۰۵۷۲۳۸۹_sam-600x335

هم اکنون Samantha Cristoforetti در پایگاه بین المللی فضا ، بین زمین و آسمان معلق می باشد. جالب است بدانید که وی لباس پیشتازان فضا را بر تن کرده است؛ یک پیراهن سیاه و قرمز با یقه ی بنفش. اگر می خواهید عکس های بیشتری از این شخص مشاهده کنید می توانید به پروفایل Twitter وی مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که معادل پارسی «عکس سلفی» در فرهنگستان زبان و ادب پارسی «خودنگار» می باشد.

[منبع: Uber Gizmo]
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,034,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: