Loading...

سامسونگ گلکسی S6 و edge S6 با روکش طلای ۲۴ عیار

گوشی های هوشمند روکش طلا از دهه های گذشته رواج یافته اند و برای در اختیار داشتن یک نسخه ای لوکس و متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. اما در حال حاضر، هر کسی بخواهد طعم و مزه داشتن همچین تلفنی را با برند سامسونگ بچشد باید مقدار زیادی پول نقد را برای داشتن یک گوشی  هوشمند طلا بسوزاند. فروشگاه آبکاری طلای Karalux واقع در ویتنام، درحال حاضر یک نسخه آبکاری شده از دوپرچمدار کره ای S6 و S6 edge ارائه می دهد.گلکسی S6 و edge S6 به مجموعه گوشی های لوکس با روکش طلای ۲۴ عیار ملحق شدند. البته این فقط شامل قاب فلزی دور این گوشی و  لبه فلزی در اطراف ماژول دوربین می شود و قاب جلویی و پشتی گوشی تغییری نکرده است.

sg15

فروشگاه Karalux ادعا می کند که تنها ۳ ساعت زمان برای مهندسان این فروشگاه لازم است تا گلکسی S6 از طریق ۱۰ مرحله مختلف به طلای ۲۴ مزین کنند. نه تنها این گوشی از رنگ طلایی برخوردار می شود همچنین یک لایه نانو اضافی هم برای جلوگیری از خوردگی رنگ طلا بر روی آن زده می شود.

z7
برای طلایی کردن یک گلکسی S6 با یک لایه از طلای ۲۴ عیار شما باید ۴۰۰ دلار هزینه کنید این درحالی است که قیمت این گوشی از ۶۸۵ دلار شروع می شود.

[منبع:gsmarena]
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,035,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: