Loading...

هشت پای آموزش دیده سونی از بازدیدکننده گان عکس می گیرد

همه به عکس گرفتن از حیوانات در باغ وحش ها یا آکواریوم ها علاقه زیادی دارند اما اگر این حرکت برعکس شود چه خواهد شد؟ نه اینکه حیوانات اسنان ها را در قفس ببینند اما به آن ها اجازه می دهد که از آن ها عکس بگیرند.

آکواریوم نیوزلند جایی است که هشت پای شرکت سونی آموزش دیده است تا از بازدید کننده گان با یک دوربین عکاسی عکس بگیرد که آن را با نام اوکتروگرافر می شناسند. این هست پا توسط مربی حیوانات که نام آن رمبو استو با همکاری شرکت سونی آموزش دیده است.

هشت پا ها حیوانات بسیار باهوشی هستند و مهارت های تفکری را دارند. این هشت پای عکاس با دوربین TX30 compact سونی عمل عکاسی را انجام می دهد.

۴octographer3-600x337

این دوربین ضد آب بوده و به سفارش رمبو ساخته شده است. نحوه عملکرد این هشت پا به این گونه است که پس از اینکه بازدیدکننده گان در نقطه مشخص شده قرار گرفتند هشت پا دکمه شات را فشار می دهد. به گفته Mark Vette زمانی که این عمل آغاز شد با سه تلاش اولین عکس به صورت مشخص شده گرفته شد.

این حیوان به عنوان اولین هشت پای آموزش دیده برای عکاسی شناخته می شود. بازدید کننده گان با پرداخت ۲ دلار می توانند این هشت پا را ببنید و از آن ها عکس بگیرد..

منبع: [slashgear]
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,035,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: