Loading...

سلفی و مونوپاد عجیب در شهر لندن را تماشا کنید!

 
 

خودنگاره یا سلفی چیزی است که روزانه تعداد بسیار زیادی از آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی مشاهده می‌کنیم و یا در خیابان‌ها افرادی را می‌بینیم که با لب‌های غنچه شده و یا یک فیگور خاص یک مونوپاد در دست دارند و سلفی می‌گیرند و به‌طور حتم ساعاتی دیگر می‌توانید آن سوژه را از دید اسمارت فون در شبکه‌های اجتماعی مختلف مشاهده نمایید.

selfie

اما اگر بتوانیم با یک مونوپاد نسبتا کوچک کنار بیاییم به هیچ وجه نمی‌توانیم یک میله 8.53 متری را برای ثبت تصاویر سلفی تحمل کنیم. بله درست شنیده‌اید، یکی از شخصیت‌های یوتیوب اقدام به سلفی گرفتن در خیابان‌های لندن کرده اما کمی شرایط متفاوت است. او یک مونوپاد 28 فوتی (8.53 متری) را در دست دارد و با کمک آن سعی می‌کند در هر نقطه شهر با افراد مختلف سلفی بگیرد. در این فرآیند عده‌ای استقبال می‌کنند و عده‌ای نیز دلخور می‌شوند. در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده نمایید:

همان طور که مسخره بازی این فرد را در ویدیو بالا مشاهده کردید وی طی اقدامی عجیب رسم تازه‌ای را در دیار سلفی بنا کرد. امید است که حداقل این فرهنگ غربی وارد ایران نشود. البته اسمارت فون‌ها نیز روز به روز دوربین قدرتمندتری را در بخش جلویی خود جای می‌دهند که خود مسیر همواری است برای سلفی و سلفی گرفتن که برای مثال می‌توان به اسمارت فون‌های سلفی محور اکسپریا C3 یا اچ‌تی‌سی وان Eye اشاره کرد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,562,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: