Loading...

سرویس اشتراک جدید یوتیوب برای مشاهده ویدئوها بدون تبلیغ

یکی از راه های تبلیغاتی سرویس معروف اشتراک ویدئو یوتیوب، نمایش تبلیغات در ابتدای ویدئوهاست. خیلی از افراد با استفاده از افزونه هایی مانند AdBlock جلو نمایش اینگونه تبلیغات که اغلب آزار دهنده هستند را می گیرند ولی با اینحال باز هم میلیون ها کاربر وجود دارند که برای مشاهده یک ویدئو ۵ دقیقه ای هم مجبور به دیدن یک تبلیغ در ابتدای ویدئو هستند.

یوتیوب حالا سرویسی را ارائه داده که در آن کاربران قادر هستند با خرید یک اشتراک پولی، از نمایش تبلیغات در ابتدای ویدئو ها جلوگیری به عمل آورند. با پرداخت هزینه ماهانه این اشتراک، شما می توانید بدون هیگونه ویدئو مزاحم تبلیغاتی از تماشای ویدئوهای کانال های مورد نظرتان لذت ببرید.

۵۸۱۸۳۷-youtube-1374769902-602-640x480

برای سازندگان محتوا نیز سرویس اشتراک بدون تبلیغ در دسترس است که در آن درآمد ۵۵ درصدی اشتراک ویدئو به تولید کنندگان خواهد رسید. یعنی تولید کنندگان محتوا های یوتیوب می توانند با اینکار بخشی از هزینه اشتراک ماهانه ای که کاربران برای عدم نمایش تبلیغات می پردازند را برای خود کسب کنند. همچنین هر چه تعداد به اشتراک گذاری و تماشای ویدئوها بیشتر باشد، درآمد بیشتری هم نسیب تولید کنندگان خواهد شد.

هنوز مشخص نیست که چه تعداد از تولیدکنندگان محتوا از این اقدام یوتیوب خوشحال خواهد شد و چه تعداد با آن مخال هستند. اما اینکه یوتیوب با پرداخت هزینه از به نمایش درآمدن تبلیغات جلوگیری کند برای بسیاری از کاربران خوشحال کننده است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,404,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: