Loading...

سامسونگ تکذیب کرد: ما به هیچ کس برای طرفداری پول نداده‌ایم!

در مراسم معارفه گلکسی S6 در چین، تعداد بسیار زیادی از چینی‌ها (چیزی در حدود 1000 نفر)، حضور یافتند. دیروز، یکی از روزنامه‌های مطرح چین نوشت: در کنفرانس رونمایی از گوشی گلکسی S6، سامسونگ به نیمی از حاضران برای حضور در مراسم پول پرداخت کرده بود! بر اساس این گزارش، 500 نفری که برای رفتن به معارفه استخدام شدند، اغلب افراد دانشجو و یا دانش‌آموز بوده‌اند و در ازای انجام این کار، مبلغی بیش از 30 یوآن دریافت کرده‌اند تا خود را یک هوادار و یا علاقه‌مند به کمپانی بزرگ سامسونگ خطاب کنند.

gsmarena_001

و اما در پاسخ به این حاشیه، سامسونگ این ادعا را بی‌اساس و جعلی خواند. این شرکت در ادامه گفت: یافته‌هایمان نشان داده‌ که تحت هیچ شرایطی کسی استخدام نشده یا پولی برای حضور در این رویداد نگرفته است؛ در واقع، این افراد از جمله مصرف‌کنندگان چینی و هواداران این کمپانی یا مقامات صنعت این کشور به شمار بودند.

ممکن است که این داستان یک حقه از سوی کمپانی‌های رقیب باشد. در هر صورت با این‌که این مسئله حواشی خاص خود را به وجود آورد، به نظر می‌رسد که اکنون حل شده است.

نظر شما در رابطه با این اتفاق چیست؟ آیا یک حقیقت است یا یک حقه از سوی سایر کمپانی‌ها؟
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,192,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: