Loading...

عجیب اما واقعی: استخدام 500 نفر توسط سامسونگ برای تظاهر به عنوان هوادار!

 
 بر اساس گزارش‌هایی که از شانگهای چین منتشر شده، کمپانی سامسونگ طی یک اقدام عجیب 500 نفر را استخدام کرد تا در کنفرانس خبری این شرکت که روز جمعه در چین برگزار شد، شرکت کنند و به نوعی طرفدار برای این کمپانی محسوب شوند! سامسونگ این مراسم را برای معرفی پرچم‌داران جدید خود با نام‌های گلکسی S6 و گلکسی S6 اج ترتیب دیده بود که در طی آن 1000 نفر در محل کنفرانس حضور داشتند که 500 نفر از آن‌ها تقلبی بود (یعنی طرفدار محسوب نمی‌شدند و سامسونگ آن‌ها را استخدام کرده بود).

samsung_door_logo

استخدام کننده این ماجرا نیز روی افراد زیر 30 سال تمرکز داشته که شبیه به دانش‌آموز و دانشجو باشند و برای هر فرد مبلغ 3.20 دلار پرداخت شد.

علاوه بر این افراد استخدام شده مجبور بودند تا یک صفحه را در شبکه‌های اجتماعی لایک نمایند و در یک گروه خاص وی‌چت هم عضو شوند که برخی از کاربران از این طریق با کنفرانس خبری سامسونگ آشنا شدند. اما نکته جالب این است که بعد از کنفرانس خبری اغلب این افراد که در واقع هوادار سامسونگ بودند، توسط آی‌فون از محصولات جدید سامسونگ عکاسی می‌کردند!

سامسونگ بعد از یک دوره محبوبیت بسیار زیاد در بازار‌های جهانی، اکنون شرایط متفاوتی را تجربه می‌کند که در واقع استقبال کاربرانش را تا حدودی از دست داده و از طریق چنین اقداماتی تصمیم دارد تا در این زمینه خود را همچنان محبوب نشان دهد. نظر شما در خصوص این اقدام عجیب سامسونگ چیست؟
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,739,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: