Loading...

معرفی جدیدترین نرم‌افزار مدیریتی ایرانی: داشبورد گزارشات مدیریتی هلو

 
 

holoo

گروه شرکت‌های طرفه نگار به عنوان اولین شرکت تولید کننده نرم‌افزار مالی تحت ویندوز در کشور و دارای بزرگترین خانواده نرم‌افزاری ایران، اقدام به ایجاد قابلیتی نوین در سبد محصولات هلو نموده است.

امروزه با گسترش فرهنگ استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند تحت اندروید، نرم‌افزارهایی به کمک مدیران خواهند آمد که علاوه بر به روز رسانی، می‌توانند در زمان و هزینه‌های شما نیز صرفه جویی نمایند. این نرم‌افزار در پاسخ به نیاز بسیاری از کاربران نرم‌افزارهای هلو بوده که همواره درخواست داشتن گزارش و اطلاعات نرم‌افزار شرکت و یا فروشگاه خود را تحت وب داشته‌اند.

این امکان همچون دیگر خدمات ارایه شده توسط این گروه که با هدف ارتقای سطح محصول و تسهیل در کاربری که همگام با پیشرفت و تکنولوژی روز، با عنوان “داشبورد گزارشات مدیریتی هلو” ارایه شده است، شما را قادر می‌سازد با کمترین امکانات، کامل‌ترین گزارشات مدیریتی را از سیستم اخذ نمایید. محصول یاد شده قابلیت اجرا بر روی انواع تلفن‌های همراه هوشمند (یا ابزارهای مشابه دارای سیستم عامل اندروید) را داشته و از هر مکانی که به اینترنت دسترسی داشته باشید، امکان تهیه گزارشات مدیریتی را ارایه می‌دهد.

از موارد موجود در این محصول می‌توان به: میزان فروش (امروز، روز گذشته، …)، کالای پرفروش (امروز، روز گذشته، هفته گذشته …)، صندوق (مانده امروز، مانده روز گذشته، …)، بانک (مانده امروز، مانده روز گذشته …)، اسناد (چک پرداختنی پاس نشده، چک دریافتنی وصول نشده، تا امروز، تا روز آینده، تا 3 روز آینده، …)، طرف حساب (بدهکارترین‌ها، بستانکارترین‌ها)، موجودی کالا (بیشترین‌ها، کمترین‌ها) اشاره نمود.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 190,420,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: