Loading...

تویوتا خودروهای ارزان قیمت تر را هم به ترمز خودکار تجهیز می‌کند

اگر به دنبال ویژگی های جدیدی در صنعت خودروسازی هستید، مثلا قابلیت ترمز خودکار در شرایط حساس، حتما نیازی به خرید یک ماشین لوکس و گران قیمت نخواهید داشت. تویوتا اخیرا از استراتژی جدید خود برای تجهیز اکثر خودروهایی تولیدی خود به ترمز اوتوماتیک، پرده برداشته است و دیگر این قابلیت را فقط برای مدل های سطح بالا قرار نخواهد داد.

تکنولوژی مورد اشاره هزینه ای بسیار پایین در حدود ۳۰۰ تا ۶۵۰ دلار در بر دارد که در اویل برای وسایل نقلیه ای که از دو چرخ بهره می برند، ایجاد شده بود. اما حالا این شرکت خودروسازی امیدوار است تا تکتولوژی مورد بخث را برای تقریبا همه خودروهای سال ۲۰۱۷ خود در نظر بگیرد.

Lexus-725x420

بنابر این مشاهده چنین قابلیتی در آینده بسیار نزدیک امکانپذیر است. هر چند که می توان ویژگی ترمز خودکار و فناوری های وابسته به آن را هم اکنون هم در برخی مدل های لوکس شرکت تویوتا مشاهده نمود. اما چیزی که مشخص است، هدف شرکت یاد شده برای عمومی سازی فناوری جدید ترمز خودکار در اکثر محصولات تولیدی خود است. احتمال اینکه پس از تویوتا سایر شرکت های بزرگ خودروسازی هم دست به انجام اینکار بزنند و راه این شرکت را ادامه دهند بسیار زیاد است. پس می توان به نوعی تویوتا را آغازگر استفاده از تکنولوژی های سطح بالا در خودروهای معمولی دانست.

[منبع:  Engadget]
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,394,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: