Loading...

شناسایی ایمیل‌های تحت ردگیری قبل از باز شدن

ممکن است اطلاع نداشته باشید که ابزارهایی برای ردگیری ایمیل‌هایی که باز می‌کنید، وجود دارد. این ابزارها به ارسال‌کننده ایمیل گزارش می‌دهند که شما چه زمانی و در چه موقعیت جغرافیایی و با چه آدرس IP ایمیل مورد نظر را باز کرده و روی چه محتوایی کلیک کردید. این ابزارها به بازاریاب‌ها یا سازمان‌های جمع‌آوری‌کننده اطلاعات کاربران خدمت قابل توجهی می‌کنند. ممکن است برای شما اهمیتی نداشته باشد که چه کسانی از باز کردن یک ایمیل توسط شما مطلع می‌شوند ولی اگر دوست ندارید هر حرکت شما در سرویسی مانند جی‌میل، ردگیری شود؛ افزوه تازه منتشر شده Ugly Email بسیار به کارتان می‌آید.

این افزوده که روی سرویس جی‌میل کار می‌کند و تا کنون برای مرورگر کروم ارائه شده است، ایمیل‌هایی که مورد ردگیری هستند را گزارش می‌دهد. مزیت این افزونه مشخص کردن وضعیت ایمیل‌ها قبل از باز کردن آن‌ها است. این‌طوری شما می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا این ایمیل را باز کنید یا خیر. وقتی Ugly Email نصب می‌شود، در Inbox و نوار نمایش هر ایمیل، یک علامت چشم کوچک نمایش داده می‌شود که مشخص می‌کند این ایمیل توسط ابزارهایی مانند Bananatag، Streak یا Yesware ردگیری می‌شود یا خیر.

ifgedj13cztwstva0qzp

نصب این افزونه ساده است. در مرورگر کروم، روی این لینک کلیک و بعد Add to Chrome را کلیک کنید. سپس این افزونه به طور خودکار پیکربندی و با جی‌میل شما هماهنگ می‌شود. هر ایمیل تازه‌ای که وارد Inbox حساب کاربری جی‌میل شما شود، ابتدا توسط این افزونه مورد بررسی قرار می‌گیرد و شما قبل از باز کردن ایمیل می‌توانید وضعیت ردگیری را ببینید. باز کردن ایمیل‌هایی که ردگیری می‌شوند و گزارش شما را به سرورهایی خاص ارسال می‌کنند، تهدید یا خطر بالایی ندارد و شاید تا کنون هزاران ایمیل این‌طوری را باز کردید اما حداقل از این پس می‌دانید که گزارش باز شدن ایمیل توسط شما و کلیک‌هایتان ارسال می‌شود و تحت تعقیب هستید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,442,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: