Loading...

مایکروسافت برند Internet Explorer را بازنشسته می کند

با شنیدن اسم اینترنت اکسپلورر به یاد مرورگرهای اینترنتی می افتیم که در اختیار کاربران سیستم عامل ویندوز مایکروسافت قرار گرفته اند. از زمان عرضه اینترنت اکسپلورر زمان بسیار زیادی می گذرد اما حالا به نظر می رسد مایکروسافت قصد دارد این برند را یک بار و برای همیشه بازنشسته کند. این شرکت اخیراً تایید کرد که برند اینترنت اکسپلورر کنار گذاشته خواهد شد و در عوض، هنوز تصمیم این شرکت برای نامگذاری مرورگر جدیدش مشخص نیست.

کریس کاپوسلا، مدیر بازاریابی مایکروسافت، می گوید: “ما در حال تحقیق درباره انتخاب اسم یا برند جدید برای مرورگرمان در ویندوز ۱۰ هستیم. ما همچنان اینترنت اکپلورر را با خود خواهیم داشت اما در کنار آن مرورگر جدید معرفی خواهیم کرد که در حال حاضر پروژه اسپارتان نام دارد. به هر حال باید اسمی برای این مرورگر جدید انتخاب کنیم”. استفاده از برند اینترنت اکسپلورر ادامه خواهد یافت زیرا مایکروسافت قصد ندارد آن را کاملاً از بین ببرد و قرار است در برخی ورژن های ویندوز ۱۰ برای کارهای مدیریتی از آن استفاده شود.

Microsoft-Spartan-700x325

همچنین مایکروسافت با انجام یک سری از تحقیقات دریافته است زمانی که نام مایکروسافت پیش از یک محصول بیاید باعث تشویق کاربران به استفاده از آن محصول یا برنامه می شود. این نتایج با استفاده از نظرسنجی در بین کاربران کروم به دست آمده اند و به همین دلیل به نظر می رسد نام مرورگر بعدی به جای “ویندوز”، با “مایکروسافت” شروع شود. اینترنت اکسپلورر همواره به دلیل ساختارش مورد تمسخر قرار گرفته بود و مایکروسافت حتی با ارائه بروزرسانی ها و بهبود رابط کاربری آن هم نتوانسته بود شرایط را به نفع این مرورگر تغییر دهد. با این وضع به نظر می رسد یک برند جدید ایده بسیار درستی باشد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 175,063,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: