Loading...

لالایی زاکربرگ در گوش حاضران کنگره جهانی موبایل

مارک زاکربرگ یکی از افرادی بود که در افتتاحیه کنگره جهانی موبایل سخنرانی کرد اما این مراسم به قدری برای حضار خسته کننده بود که یا در میانه های آن به خواب رفتند یا اینکه ترجیح دادند سالن را ترک نمایند. 

زاکربرگ به بارسلون سفر کرده بود تا در مورد Internet.org سخن بگوید؛ پروژه ای که فیسبوک با همکاری شرکت های مخابراتی در دست دارد و هدفش هم عرضه اینترنت به کشورهای در حال توسعه است.

این موضوع به خودی خود جالب است و زمانی که زاکربرگ از آن سخن می گفت، توجه بسیاری را به خود جلب کرد. اما مشکل زمانی به وجود آمد که شرکای مخابراتی فیسبوک پا روی سن گذاشتند تا از همکاری خود با این شبکه اجتماعی بزرگ و پروژه های در دست اقدامشان بگویند.

آنها در مورد مسائل فنی مختلف و اینکه همکاری با فیسبوک چه تأثیری بر فعالیت شان داشته سخن گفتند که این موضوع به هیچ وجه برای حاضران سالن جذابیت نداشت و از همان زمان بود که افراد یکی پس از دیگری شروع به ترک محل سخنرانی کردند.

وقتی مردم زاکربرگ را ساکت روی صندلی اش دیدند که تنها لبخند می زند و در بحث مشارکتی ندارد، گروه گروه به سمت درب های خروجی هجوم بردند.

Untitledmark5 - Copy

تصویر دیگری از افرادی که مشغول چرت زدن هستند و صندلی های خالی سالن سخنرانی

Untitledmark1

مردم شاید دو ساعتی را برای دیدن زاکربرگ صبر کردند اما به خاطر عدم جذابیت مراسم سخنرانی وی سالن را ترک گفتند

 

Untitledmark4

یک سخنرانی واقعا خسته کننده از زاکربرگ که تماما درباره Internet.org است

 

Untitledmark6

افراد بیشتری در حین سخنرانی زاکربرگ از سالن خارج می شوند
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,843,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: