Loading...

یاهو ۲۰ سالگیش را جشن گرفت

یاهو یکی از اولین و بزرگترین ارائه دهندگان خدمات مبتنی بر اینترنت، امروز ۲۰ ساله شد شرکتی که در طول دو دهه گذشته روزهای بد و خوب زیادی را دیده و توانسته به هر شکل ممکن از آنها عبور نماید.

کمپانی مورد بحث در دهه ۹۰ میلادی کار خودش را به عنوان یک وب دایرکتوری آغاز نمود و بسیار سریع بدل به پرتالی محبوب در بین کاربران آن زمان اینترنت که البته تعدادشان بسیار کمتر از حال حاضر بود گشت.

پس از انفجار حباب دات کام و سقوط بسیاری از کمپانی های اینترنتی یاهو نیز روزگار بسیار سختی را گذارند و ناگفته نماند که ظهور گوگل و موتور جستجوی توانمندش هم سبب شد یکی از محبوب ترین خدمات آنها یعنی گردآوری آدرس های کاربردی اینترنتی برای نیازهای مختلف، کمتر و کمتر مورد استفاده قرار گیرد.

کمپانی یاد شده سال های ابتدایی قرن حاضر را بیشتر صرف این کرد که در میدان رقابت باقی بماند و حتی در همین راستا با مایکروسافت به منظور بهره گیری از سرویس جستجوی این شرکت موسوم به Bing وارد همکاری شد.

این روزها یاهو با مدیرعامل جدیدش ماریسا مایر در حال گذراندن روزگار بسیار بهتری است و به نظر می آید مجدداً اوضاع در این شرکت رو به بهبودی می رود، هر چند که آنها هنوز هم با ایام خوشی که قبلاً و در روزگار کاربران ویندوز ۹۵ و مودم های دایال آپ تجربه کردند فاصله بسیاری دارند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,752,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: